Hledat

Kategorie

Pro nehty a rty

Balíček obsahuje balzám na rty a balzám na nehty. 

Balíček je zabalený v celofánu a opatřený mašlí. 

Více informací

5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Masáž nehtů a nehtového lůžka přispívá ke zjemnění a zvláčnění nehtové kůžičky a tím ke snadné úpravě nehtů. Používání balzámu by se mělo stát samozřejmou součástí manikurního rituálu.

Kůžička je měkčí a dobře se zatlačuje (nejlépe dřevěnou tyčinkou), riziko tvorby záděr a vzniku infekce je nižší. Bambucké máslo v kombinaci s dýňovým olejem, bohatým zdrojem zinku, má blahodárný vliv na zpevnění a posílení nehtů. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.


Výživný balzám s hojivými účinky rakytníku řešetlákového spolehlivě ochrání a ošetřuje pokožku rtů. Regeneruje a zvláčňuje ji po celý rok, účinně o ni pečuje za každého počasí.

Chrání rty před popraskáním, vznikem oparů a ústních koutků, vzniklá poranění hojí a zklidňuje. Blahodárné účinky spolu s příjemnou vůní růže a vanilky jsou pro vaše rty opravdovým balzámem. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.


Balíček je zabalený v celofánu a opatřený mašlí. Nejedná se o sériové balení, dárky pro Vás balíme sami, protože nás to baví :) Snažíme se barevně doladit, v případě specifických přání se na nás můžete obrátit. 

Balení se může mírně lišit, záleží na zásobách obalového materiálu. Děkujeme. 

Balení je zdarma! 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty

Hledat