Hledat

Kategorie


Pro MALÉ i VELKÉ =  české výrobky pro celou rodinu.


Jako rodina se dvěma malými dětmi máme zájem o přírodu a ekologii. Proto se snažíme používat výrobky ekologicky šetrné a ohleduplné k životnímu prostředí. Když jsme zjišťovali, jaké jsou alternativy, narazili jsme i na české výrobce, jejichž výrobky nás oslovily, ale nebyly úplně běžně v prodeji. Pokud jsme chtěli koupit zboží od více různých výrobců, bylo to v různých obchodech. Proto jsme dostali nápad na e-shop, který by nabízel ucelený sortiment ekologických výrobků od českých výrobců pro celou rodinu.


Chceme tak podporovat domácí produkci a propagovat výrobky českých firem, které jsou kvalitní a cenově přijatelné, ale nejsou nijak masově propagovány reklamou a inzercí.


Většinu výrobků jsme měli možnost otestovat, vyzkoušet a sami je používáme. Proto se nebojíme je nabídnout a doporučit i našim zákazníkům. Tyto výrobky jsou označené jako „NÁŠ TIP“.


Uvítáme i vaše názory a zkušenosti s používáním zakoupených produktů, pokud se o ně s námi budete chtít podělit.


Naše portfolio chceme rozšiřovat o další výrobce a produkty. Pokud Vám v naší nabídce něco chybí, nebo jste něco nenašli, budeme rádi, když nám dáte vědět přes kontaktní formulář.


Snažíme se recyklovat i obalový materiál, takže se může stát, že Vám dodávka přijde již v použité krabici. Věříme, že to nebudete brát jako újmu, ale naopak to oceníte. 


Hanka a Vráťa Kašparovi

Praha 5

Telefon: 776 399 899 (pondělí – pátek 8-18 hod.)

V případě, že se nemůžete dovolat (je pravděpodobné že se právě věnujeme zákazníkům v kamenné prodejně), tak prosím pošlete SMS nebo e-mail a my se Vám ozveme co nejdříve zpátky. 

Email: info@promaleivelke.cz 

Na emaily odpovídáme zpravidla ve lhůtě do 24 hodin.Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty

Hledat